fbpx

Privatumo politika

Privatumo politika

1. Klientui užsakant prekes, turi būti nurodomi prekių pristatymui būtini asmeniniai Kliento duomenys: vardas; pavardė; adresas, kuriuo bus pristatomos prekės; telefono numeris; kiti, pristatymui būtini duomenys. DRAPANAS.LT patvirtina, jog tokie duomenys bus išimtinai naudojami prekių užsakymo ir pristatymo tikslais. DRAPANAS.LT įsipareigoja neatskleisti tokios informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus DRAPANAS.LT partnerius, teikiančius prekių pristatymo ar kitas, su Kliento užsakymo pateikimu ar įvykdymu susijusias paslaugas. Bet kokios kitos asmeninės Kliento informacijos atskleidimo tretiesiems asmenims išimtys visais atvejais derinamos su Klientu. Visais kitais atvejais tretiesiems asmenims bet kokie Kliento asmeniniai duomenys gali būti atskleidžiami tik LR teisės aktuose numatytais atvejais.

2. Klientas patvirtina, jog jis yra pilnametis (nepilnamečiai asmenys gali disponuoti tik savo asmeninėmis lėšomis tėvams ar teisėtiems globėjams pritarus) ir turi teisę užsakyti prekes DRAPANAS.LT parduotuvėje. Tuo atveju, jeigu Klientas atskleidžia savo prisijungimo duomenis, DRAPANAS.LT atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.

3. Klientas, susipažindamas su Taisyklėmis, patvirtina, jog jis yra informuotas, kad naršant DRAPANAS.LT parduotuvėje, jo kompiuteryje bus patalpinti slapukų failai (failai, siunčiami iš interneto serverio).

4. DRAPANAS.LT patvirtina, jog siekia naudoti pažangiausias technologijos Klientų asmeninių duomenų apsaugai.