fbpx

Drāpanų komanda

Du Žemaičiai – Jonas ir Gintarė

Gintarė Petraitytė

Bendrasavininkė

Prieš įsikuriant Drāpanoms buvau labai įsitraukusi į visuomeninę veiklą, kuri buvo kupina nuoširdaus komandinio darbo, vienijančių ir patriotinių projektų. Jie labai sustiprino meilę tėvynei, o iš jos ilgainiui išaugo visą tai apibendrinantis projektas Drāpanas. Aš labiausiai prisidedu prie kūrybinės veiklos, o tai skatina giliau ieškoti lietuvio identiteto. Taip labiau susipažįstu su Lietuva ir savimi, kaip jos dalimi. Labai myliu, ką darau kartu su savo kolegomis - draugais ir tai yra vienas smagiausių nuotykių mano gyvenime.

Jonas Mockūnas

Bendrasavininkas

Esu politikos ir ekonomikos bakalauro studijų studentas Vytauto Didžioje Universitete. Drāpanose esu atsakingas už finansus ir kad būtų kada, ant ko ir su kuo, gražinti rūbus. Be Drāpanų ir universiteto, aktyviai reiškiuosi visuomeninėje veikloje. Esu Plungės Iniciatyvinės Grupės įkūrėjas ir pirmininkas, taip pat Plungės rajono savivaldybės tarybos narys. Laisvalaikiu domiuosi investavimu, važinėju miškais dviračiu. Tikiuosi, kad jūsų patirtis Drāpanose bus maloni.

Mes esame patriotai, beprotiškai mylintys Žemę, ant kurios užaugome, ir siekiame perduoti Jums nors kruopelytę to jausmo per Lietuvos atspindžius mūsų kuriamuose drabužiuose.

Bendradarbiaujame su turizmo centrais, nacionaliniais parkais ir kuriame jų kraštą simbolizuojančius dizainus ant drabužių.

Taip pat, siūlome mokiniams patogias uniformas – džemperius, marškinėlius, ant kurių puikuojasi kiek stilizuotas Lietuvai nusipelniusio žmogaus portretas, kurio vardu ir pavadintos tų miestų švietimo įstaigos.

Priimame užsakymus ir siūlome dizainus miesto atributikai, šventėms, Erasmus+” ir kitiems projektams, šokių, chorų ar kitokiems kolektyvams ir, žinoma, priimame asmeninius užsakymus. Jei susidomėjote – brūkštelkit!